Wspólnota mieszkaniowa ul. Sucharskiego w Dębicy

Forum społecznościowe mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej ul. Sucharskiego 17 w Dębicy


#1 2013-08-21 12:39:44

łazarek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 15
Punktów :   

Domofon

Witam

Chciałbym napisać kilka słów na temat domofonu a konkretniej na temat zmiany kodów. Jak wiecie chciałem aby kod który używamy wszyscy czyli **** został zmieniony na indywidualny. Zadzwoniłem więc do chłopaka który zakładał i pracuje w firmie montażowej domofonu i umówiłem się na 10zł od mieszkania. Niestety On chciał klucze do skrzynek multimedialnych które ma jego firma i podobno JRW ale okazało się ,że ma tylko firma która montowała domofon. W związku z tym gość chciał te klucze pożyczyć ale niestety szef mu nie dał i zażądał 1500zł od naszej wspólnoty za zmianę kodów. Bo jeżeli zrobimy to na własną rękę to stracimy gwarancję. Zostałem zmuszony oddać Wam pieniążki ale problem pozostaje więc pytam Was co teraz robimy z tym ???

Pozdrawiam

Piotr

Offline

 

#2 2013-08-23 03:20:41

 wuju87

Administrator

Call me!
Skąd: Mieszkanie nr.11
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: Domofon

Moim zdaniem poczekajmy na koniec gwarancji i później zmienimy te kody.

Też głupotą jest, że ten kto zakładał nam te domofony wprowadził do wszystkich mieszkań identyczny kod, bez możliwości późniejszego zmienienia Tego kodu


Pozdrawiam

Łukasz Wójcik

Offline

 

#3 2013-08-28 08:59:11

Marek P.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Domofon

łazarek napisał:

...Chciałbym napisać kilka słów na temat domofonu a konkretniej na temat zmiany kodów. Jak wiecie chciałem aby kod który używamy wszyscy czyli...

Piotr

Forum jest ogólnodostępne.
Proszę o usunięcie PIN-u z pierwszego postu.


Marek Pięta

Offline

 

#4 2013-08-29 16:03:57

łazarek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Domofon

Marek zgodzę się z Tobą ten kod jest powszechny i ogólnodostępny w każdym nowym urządzeniu i dlatego chciałem abyśmy ten kod zmienili. Bo nie musi ktoś go znać i tak wklepie go bez problemu.

Offline

 

#5 2013-09-07 20:48:46

jacek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Domofon

Witam, Może jeszcze nie  jestem zbyt dobrze poinformowany bo mieszkamy tu od niedawna ale ... w instrukcji obsługi domofonu udostępnionej przez producenta jest procedura zmiany hasła. Spróbowałem czy działa - system wyrzuca komunikaty zgodnie z instrukcją i potwierdza prawidłowe zakończenie zmiany hasła jednak hasło nie zostaje zmienione - czy to nie oznacza że domofon działa nieprawidłowo a taka "awaria" powinna być usunięta na gwarancji??????

Offline

 

#6 2013-10-01 22:53:12

 Mario

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Domofon

Witam.
Dowiedziałem się jak zmienić piny tylko nie wiem czy to wyjdzie,w wolnej chwili podejdę i zobacze czy da się to zrobić jeżeli się nie da to znaczy że nasi wspaniali monterzy zabezpieczyli to tj. zabezpieczenia są na specialnych kostkach a kostki znajdują się gdzieś w pionie albo w skrzynce do której nie mamy kluczy sa tam specialne zworki które trzeba przestawić,zobacze co da się zrobić jeżeli sie uda to dam znać.
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chemiagr2.pun.pl www.symbianowo.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl www.bti.pun.pl