Wspólnota mieszkaniowa ul. Sucharskiego w Dębicy

Forum społecznościowe mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej ul. Sucharskiego 17 w Dębicy


#1 2013-09-20 10:16:20

jacek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Prośba do właścicieli samochodów.

Szanowni Sąsiedzi, mam do Was gorącą prośbę o nie zastawianie wjazdu do mojego garażu.

Zdaje sobie sprawę, że miejsca na parkowanie samochodów w "zamkniętym terenie" jest mało. Nie mniej jednak parkowanie po lewej stronie na drodze wjazdowej na przeciwko mojego garażu (garaż na rogu budynku mieszkalnego) bardzo utrudnia mi wjazd do garażu a bywało i tak, że go po prostu uniemożliwiał. Droga jest tam wąska a autko dość duże więc zaparkować mogę tylko tyłem. W większości przypadków udaje mi się "wkręcić" do garażu ale za każdym razem ryzykuję porysowanie parkujących tam samochodów bo mijam je na centymetry.

Dlatego jeśli już ktoś musi tam parkować to przynajmniej parkujcie po prawej stronie lampy (patrząc od bloku) - tej na prawo od drzwi garażu.

 

Pomija już fakt że jest to droga pożarowa i w razie "W" parkujące tam samochody utrudniają wjazd straży pożarnej czy karetce no i w takiej sytuacji parkujący tam samochód może zostać solidnie uszkodzony.

Ostatnio edytowany przez jacek (2013-09-20 10:18:43)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chemiagr2.pun.pl www.symbianowo.pun.pl www.bti.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl www.la2husaria.pun.pl