Wspólnota mieszkaniowa ul. Sucharskiego w Dębicy

Forum społecznościowe mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej ul. Sucharskiego 17 w Dębicy


#1 2014-05-17 20:47:14

 wuju87

Administrator

Call me!
Skąd: Mieszkanie nr.11
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 12
Punktów :   

Wybranie nowej rady wspólnoty !!

Witajcie drodzy sąsiedzi !!

Minęło już troszkę czasu odkąd wspólnie wybraliśmy radę Naszej wspólnoty mieszkaniowej. Dlatego zwracamy się do każdego z Was z pytaniem, które po takim czasie mi się nasuwa. Czy wszystko u nas w bloku jest robione tak jak należy. Moim zdaniem nie i głównym problemem jest to, że nie ma odpowiedniej osoby, która takich spraw podjęłaby się. Chodzi mi tak na prawdę o drobne sprawy, które nie są kontrolowane i nie ma po porostu ich kto zgłaszać do ADM. Moim zdaniem popełniliśmy spory błąd wybierając radę spoza mieszkańców Naszego bloku i dlatego proponowałbym to zmienić.

Zwracam się do Was w takim razie z pytaniem...

Czy jesteście za tym aby rada wspólnoty zostały zmieniona ?


Pozdrawiam

Łukasz Wójcik

Offline

 

#2 2014-05-18 22:56:13

łazarek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wybranie nowej rady wspólnoty !!

Łukasz zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią. Niestety inaczej sobie to wyobrażałem nie tylko kontakt z ADMem ale i też inne kwestie związane z respektowaniem naszych żądań dotyczących codziennego funkcjonowania naszego bloku. Ja osobiście jestem za tym abyśmy zmienili radę i abyśmy w większym stopniu decydowali o naszych sprawach.

Piotr

Offline

 

#3 2014-08-08 06:03:46

jacek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wybranie nowej rady wspólnoty !!

Popieram w 100%. Drobne sprawy do załatwienia  15 minut ciągną się tygodniami, a te bardziej skomplikowane - miesiącami!!!
Konieczny jest "bat" który zmobilizuje zarządcę do działania.

Ostatnio edytowany przez jacek (2014-08-08 06:04:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-m2.pun.pl www.roten.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.sr.pun.pl www.rodowody.pun.pl