Wspólnota mieszkaniowa ul. Sucharskiego w Dębicy

Forum społecznościowe mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej ul. Sucharskiego 17 w Dębicy


#1 2013-08-21 02:33:33

 wuju87

Administrator

Call me!
Skąd: Mieszkanie nr.11
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 12
Punktów :   

FAQ !!

1. Dla kogo jest przeznaczone forum?
Przede wszystkim dla mieszkańców bloku przy ul. Sucharskiego17 w Dębicy.

2. Po co powstało to forum?
Forum jest inicjatywą prywatną mającą na celu ułatwić swobodną wymianę opinii, pomysłów oraz dyskusję nad bieżącymi problemami wśród nowo powstałej społeczności.

3. Co JA mogę zrobić (przecież jestem tylko jednym z mieszkańców)?
Od CIEBIE zależy bardzo wiele. TWOJA postawa może mieć decydujące znaczenie dla całej naszej społeczności. Oprócz udzielania się na tym forum zapraszam CIĘ do czynnego działania. Kontakt ze mną możliwy jest na PW.

4. Jak mogę udzielać się na forum (pisać posty)?
Musisz się zarejestrować co jest całkowicie bezpłatne i zajmie Ci max 3 min. Potem masz niemal nieograniczony dostęp do forum. Możesz pisać i edytować swoje posty jak również zakładać nowe wątki. Każdy temat jest ważny.

5. Jakie zasady obowiązują na forum?
Nie definiuję regulaminu. Liczę na merytoryczne wypowiedzi bez obrażania kogokolwiek (to nie sejm). Proszę nie umieszczać swoich danych osobowych i kontaktów w postach. Takimi danymi proszę się wymieniać na PW. Obraźliwe posty i/lub naruszające ustawę o ochronie danych osobowych będę kasował.

6. Co zrobić jeśli czegoś nie wiem lub coś nie działa?
Pisz do mnie na PW. Odpowiedzi postaram się umieszczać w tym wątku.

7. Masz problem z rejestracją?
Darmowy serwis PUN.PL umożliwia rejestrację tylko jednego użytkownika w ciągu godziny z tego samego adresu IP. Ponieważ zdecydowana większość mieszkańców korzysta z usług tego samego usługodawcy internetu - Multimedia to na zewnątrz widziany jest ten sam adres adres IP. Jeśli masz problem z rejestracją możesz:
A. Odczekać godzinę i spróbować się ponownie zarejestrować.
B. Dokonać rejestracji z dowolnego miejsca innego niż osiedle.


Pozdrawiam

Łukasz Wójcik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heroesfactory.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.symbianowo.pun.pl www.bti.pun.pl